OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
