OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
