OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
is: Breytingar framkvæmdar í þessari töflu verða ekki vistaðar fyrr en formið er innsent.

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
