OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ro: Modificările efectuate în acest tabel nu vor fi salvate până când formularul nu este trimis.

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
