OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
