OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.4) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Facets
hu: Finomítók

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hu: A táblázaton végrehajtott változtatások az űrlap beküldéséig nem lesznek elmentve.

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: My Profile
hu: Saját profil

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Top Bar
hu: Felső sáv
