OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Facets
pl: Fasety

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pl: Zmiany wprowadzone w tabeli zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?
