OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sq: Ndryshimet e kryera në këtë tabelë nuk do të ruhen derisa të dërgohet formulari.
