OBiBa Bootstrap theme (7.x-6.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
tr: Bu tabloda yapılan değişiklikler form gönderilenceye dek kaydedilmeyecektir.

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: My Profile
tr: Profilim
