OBiBa Bootstrap theme (7.x-6.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
de: Änderungen in dieser Tabelle werden nicht gespeichert, bis dieses Formular abgesendet wurde.

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sign Up
de: Registrieren

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: My Profile
de: Mein Profil

en: Forgot your password?
de: Passwort vergessen?

en: Top Bar
de: Obere Leiste
