OBiBa Bootstrap theme (7.x-7.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Primary
sk: Primárny

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
