OBiBa Bootstrap theme (7.x-7.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Facets
uk: Фасети

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, виконані в цій таблиці, не будуть записані, доки не буде надіслано форму.

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель
