OBiBa Mica (7.x-1.10-rc1) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: comment
am: አስተያይት

en: Minimum
am: አነስተኛው
