OBiBa Mica (7.x-1.10-rc1) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Show
bo: སྟོན

en: in
bo: ནང་དུ་

en: First
bo: དང་པོ

en: or
bo: ཡང་ན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: New
bo: གསར་བ

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: and
bo: དང་

en: where
bo: མཉམ།

en: Acronym
bo: བསྡུས་བྲིས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: PM
bo: ཕྱི་དྲོ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས
