OBiBa Mica (7.x-1.10-rc1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: comment
ht: kòmantè
