OBiBa Mica (7.x-1.10) - en to cs translation catalogue (82 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Age
cs: Věk

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Access
cs: Přístup

en: History
cs: Historie

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: n/a
cs: není

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: From
cs: Od

en: Comment
cs: Komentář

en: Term
cs: Termín

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Other
cs: Jiné

en: Attributes
cs: Atributy

en: Last
cs: Poslední

en: Close
cs: Zavřít

en: Labels
cs: Názvy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Validate
cs: Validovat

en: Show
cs: Ukázat

en: in
cs: v

en: Countries
cs: Země

en: First
cs: První

en: Unit
cs: Jednotka

en: or
cs: nebo

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Website
cs: Webová stránka

en: Missing
cs: Chybějící

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Documents
cs: Dokumenty

en: New
cs: Nové

en: Translations
cs: Překlady

en: comment
cs: komentář

en: by
cs: od

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Review
cs: Revize

en: Complete
cs: Dokončit

en: is
cs: je

en: Variables
cs: Proměnné

en: Hide
cs: Skrýt

en: Participants
cs: Účastníci

en: and
cs: a

en: where
cs: kde

en: Acronym
cs: Zkratka

en: Start Year
cs: Počáteční rok

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: PM
cs: Odpoledne
