OBiBa Mica (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: website
eu: webgunea

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Country
eu: Herria

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Access
eu: Atzipena

en: History
eu: Historia

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Term
eu: Termino

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Other
eu: Bestea

en: Last
eu: Azkena

en: Close
eu: Itxi

en: Show
eu: Erakutsi

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: First
eu: Lehena

en: or
eu: edo

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: New
eu: Berriak

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: comment
eu: iruzkina

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Ok
eu: Ados

en: Complete
eu: Eginda

en: is
eu: da

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: and
eu: eta

en: where
eu: non

en: Acronym
eu: Akronimo

en: Disable translation
eu: Desgaitu itzulpena
