OBiBa Mica (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (90 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Age
fi: Ikä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: website
fi: verkkosivusto

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Download
fi: Lataa

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Country
fi: Maa

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Access
fi: Pääsy

en: History
fi: Historia

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: n/a
fi: ei mitään

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: From
fi: Lähettäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Term
fi: Termi

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Maximum
fi: Suurin

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Filter by
fi: Suodata

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Other
fi: Muu

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: N
fi: PO

en: Last
fi: Viimeinen

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Show
fi: Näytä

en: in
fi: sisällä

en: Countries
fi: Maat

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Unit
fi: Yksikkö

en: or
fi: tai

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: User Profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Documents
fi: Dokumentit

en: New
fi: Uusi

en: Translations
fi: Käännökset

en: comment
fi: kommentti

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Review
fi: Tarkistus

en: Complete
fi: Valmis

en: is
fi: on

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Minimum
fi: Pienin

en: Hide
fi: Piilossa

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: and
fi: ja

en: where
fi: jossa

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Acronym
fi: Lyhenne

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Start Year
fi: Alkamisvuosi

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Created by
fi: Luonut

en: PM
fi: i.p.

en: Disable translation
fi: Poista käytöstä kääntäminen

en: Territory
fi: Alue
