OBiBa Mica (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (45 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Age
mr: वय

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: website
mr: संकेतस्थळ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: History
mr: इतिहास

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: From
mr: कडून

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Minimum
mr: किमान

en: Min
mr: किमान
