OBiBa Mica (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (80 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Download
ca: Baixa

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Access
ca: Accés

en: History
ca: Història

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: n/a
ca: n/d

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Contacts
ca: Contactes

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Term
ca: Terme

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Maximum
ca: Màxim

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Other
ca: Altres

en: Attributes
ca: Atributs

en: Last
ca: Darrer

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: Show
ca: Mostra

en: in
ca: a

en: Countries
ca: Països

en: First
ca: Primer

en: Unit
ca: Unitat

en: or
ca: o

en: Website
ca: Lloc web

en: Missing
ca: Perdut

en: Max
ca: Màx

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: New
ca: Nou

en: Translations
ca: Traduccions

en: comment
ca: comentari

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Ok
ca: D'acord

en: Complete
ca: Finalitza

en: is
ca: és

en: Minimum
ca: Mínim

en: Hide
ca: Oculta

en: Others
ca: Altres

en: and
ca: i

en: where
ca: quan

en: Acronym
ca: Acrònim

en: Registration
ca: Registre

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Min
ca: Mínim

en: Institution
ca: Institució

en: Disable translation
ca: Inhabilita la traducció
