OBiBa Mica (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (76 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Age
ro: Vârstă

en: Description
ro: Descriere

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Categories
ro: Categorii

en: Download
ro: Descarcă

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Country
ro: Ţară

en: Variable
ro: Variabilă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Access
ro: Acces

en: History
ro: Istoric

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: All
ro: Toate

en: Contacts
ro: Contacte

en: From
ro: De la

en: Comment
ro: Comentariu

en: Term
ro: Termen

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Maximum
ro: Maxim

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: End
ro: Sfârşit

en: Other
ro: Altele

en: Attributes
ro: Atribute

en: Last
ro: Ultimul

en: Close
ro: Închideți

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Show
ro: Arată

en: in
ro: în

en: First
ro: Primul

en: or
ro: sau

en: Missing
ro: Lipsește

en: User Profile
ro: Profil Utilizator

en: Documents
ro: Documente

en: New
ro: Nou

en: Translations
ro: Traduceri

en: comment
ro: comentariu

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Review
ro: Verificare

en: Complete
ro: Finalizat

en: is
ro: este

en: Variables
ro: Variabile

en: Minimum
ro: Minim

en: Hide
ro: Ascunde

en: Participants
ro: Participanţi

en: and
ro: şi

en: where
ro: unde

en: Acronym
ro: Acronim

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Created by
ro: Creat de

en: Error!
ro: Eroare!

en: Network
ro: Rețea

en: Territory
ro: Teritoriu
