OBiBa Mica (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: website
hy: Վեբկայք

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: History
hy: Պատմություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Hide
hy: Թաքցնել
