OBiBa Mica (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Maximum
sr: Максимално

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unit
sr: Јединица

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Review
sr: Провера података

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Minimum
sr: Минимално
