OBiBa Mica (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (93 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Categories
sk: Kategórie

en: Download
sk: Prevziať

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Country
sk: Krajina

en: Variable
sk: Premenná

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Access
sk: Prístup

en: History
sk: História

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Contacts
sk: Kontakty

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Term
sk: Termín

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Other
sk: Ostatné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: N
sk: S

en: Last
sk: Posledné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Show
sk: Zobraziť

en: Countries
sk: Štáty

en: First
sk: Prvý

en: Unit
sk: Jednotka

en: or
sk: alebo

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Translations
sk: Preklady

en: comment
sk: komentár

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Review
sk: Prehľad

en: Complete
sk: Dokončiť

en: is
sk: je

en: Variables
sk: Premenné

en: Hide
sk: Skryť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Others
sk: Iné

en: and
sk: a

en: where
sk: kde

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Acronym
sk: Skratka

en: Registration
sk: Registrácia

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: PM
sk: popoludní

en: Min
sk: Minimálne

en: Processing...
sk: Spracovávame...

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: variables
sk: premenné

en: Territory
sk: Územie

en: No data available in table
sk: V tabuľke nie sú k dispozícii žiadne údaje

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
sk: Zobrazených 0 až 0 z 0 položiek

en: No matching records found
sk: Nenašli sa žiadne vyhovujúce záznamy

en: : activate to sort column ascending
sk: : aktivovať zoradenie stĺpca vzostupne

en: : activate to sort column descending
sk: : aktivovať zoradenie stĺpca zostupne
