OBiBa Mica (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (97 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Age
pl: Wiek

en: Description
pl: Opis

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: website
pl: witryna

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Download
pl: Pobierz

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Variable
pl: Zmienna

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Access
pl: Dostęp

en: History
pl: Historia

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: n/a
pl: n.d.

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: From
pl: Od

en: Comment
pl: Komentarz

en: Term
pl: Termin

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Other
pl: Inne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Last
pl: Ostatni

en: Close
pl: Zamknij

en: Labels
pl: Etykiety

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Gender
pl: Płeć

en: Validate
pl: Walidacja

en: Show
pl: Pokaż

en: to
pl: do

en: in
pl: wśród

en: Countries
pl: Kraje

en: First
pl: Pierwszy

en: Unit
pl: Jednostka

en: or
pl: lub

en: No limit
pl: Brak limitu

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Website
pl: Strona WWW

en: Missing
pl: Brakujące

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: Documents
pl: Dokumenty

en: New
pl: Nowy

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: comment
pl: komentarz

en: by
pl: dodany przez

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Review
pl: Podgląd

en: Complete
pl: Zakończone

en: is
pl: to

en: Variables
pl: Zmienne

en: Hide
pl: Ukryj

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: and
pl: i

en: where
pl: których

en: Relevance
pl: Związek

en: Acronym
pl: Akronim

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: PM
pl: po południu

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Min
pl: Minimum

en: Script
pl: Skrypt

en: Error!
pl: Błąd!

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Search region
pl: Region wyszukiwarki

en: Configure search pages
pl: Konfiguracja stron wyszukiwania

en: Disable translation
pl: Wyłącz tłumaczenie

en: Configure Mica
pl: Konfiguracja Mica
