OBiBa Mica (7.x-20.0-beta1) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Variable
eo: Variablo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Access
eo: Atingo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: php
eo: pha

en: Comment
eo: Komento

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Other
eo: Alia

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: Countries
eo: Landoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: by
eo: de

en: Variables
eo: Variabloj

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Acronym
eo: Akronimo
