OBiBa Mica (7.x-20.0) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Access
gl: Acceso

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Comment
gl: Comentario

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Maximum
gl: Máximo

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Other
gl: Outro

en: Attributes
gl: Atributos

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved
gl: Aprobado

en: Show
gl: Amosar

en: Countries
gl: Paises

en: First
gl: Primeiro

en: Missing
gl: Perdido

en: Documents
gl: Documentos

en: Translations
gl: Traduccións

en: by
gl: por

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Complete
gl: Completa

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Hide
gl: Agochar

en: Participants
gl: Participantes

en: Acronym
gl: Acrónimo

en: Start Year
gl: Ano de Inicio

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Color 1
gl: Cor 1

en: Color 2
gl: Cor 2
