OBiBa Mica (7.x-3.0) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
