OBiBa Mica (7.x-3.1) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Download
az: Yüklə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Access
az: İcazə

en: History
az: Tarix

en: Statistics
az: Statistika

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Term
az: Termin

en: Sort order
az: Sırala

en: Maximum
az: Maksimum

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Other
az: Digər

en: Last
az: Son

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: in
az: daxildir

en: or
az: və ya

en: New
az: Yeni

en: comment
az: şərh

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Hide
az: Gizlət

en: and
az: və

en: Acronym
az: Akronim

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Min
az: Minimum
