OBiBa Mica (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (57 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Age
be: Узрост

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Variable
be: Зменная

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Access
be: Доступ

en: History
be: Гісторыя

en: Statistics
be: Статыстыка

en: n/a
be: [няма]

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Term
be: Тэрмін

en: Maximum
be: Максімум

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Start
be: Пачатак

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Show
be: Паказаць

en: Translations
be: Пераклады

en: comment
be: каментар

en: by
be: аўтар

en: Minimum
be: Мінімум

en: Hide
be: Схаваць

en: and
be: і

en: where
be: дзе

en: Acronym
be: Акронім

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: PM
be: пасля палудня

en: Script
be: Скрыпт
