OBiBa Mica (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (122 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Age
hu: Kor

en: Description
hu: Leírás

en: Read more
hu: Tovább

en: website
hu: webhely

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Download
hu: Letölt

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Variable
hu: Változó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: History
hu: Történet

en: Aggregation
hu: Összevonás

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: n/a
hu: n. a.

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Submitted
hu: Beküldött

en: From
hu: Honnan

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Term
hu: Kifejezés

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Other
hu: Egyéb

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: N
hu: É

en: Last
hu: Utolsó

en: Close
hu: Bezár

en: Labels
hu: Feliratok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Show
hu: Megjelenítés

en: to
hu: ide

en: in
hu: ebben

en: Countries
hu: Országok

en: First
hu: Első

en: Unit
hu: Egység

en: or
hu: vagy

en: No limit
hu: Nincs korlát

en: Website
hu: Webhely

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: New
hu: Új

en: Translations
hu: Fordítások

en: comment
hu: hozzászólás

en: by
hu: -

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Review
hu: Áttekintés

en: Complete
hu: Kész

en: is
hu: &nbsp;

en: Variables
hu: Változók

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Participants
hu: Résztvevők

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Opened
hu: Nyitott

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Others
hu: Továbbiak

en: Enable/Disable
hu: Engedélyezés / Letiltás

en: and
hu: és

en: where
hu: ahol

en: Dataset
hu: Adatkészlet

en: Acronym
hu: Betűszó

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Start Year
hu: Kezdőév

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Bio
hu: Életrajz

en: PM
hu: DU

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Min
hu: Legkisebb

en: Reopen
hu: Újra-megnyitás

en: Institution
hu: Intézmény

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: display
hu: megjelenítés

en: variables
hu: változók

en: variable
hu: változó

en: Disable translation
hu: Fordítás tiltása

en: Display labels
hu: Címkék megjelenítése

en: No data available in table
hu: Nincs megjeleníthető adat ebben a táblában

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu: 0 tétel 0-tól 0-ig megjelenítve

en: No matching records found
hu: Nem található egyező tétel

en: : activate to sort column ascending
hu: : oszlop rendezése növekvő sorrendben

en: : activate to sort column descending
hu: : oszlop rendezése csökkenő sorrendben

en: Less
hu: Kevesebb

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
