OBiBa Mica (7.x-31.1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: by
fil: ni
