OBiBa Mica (7.x-31.2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: by
km: តាម​​

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Hide
km: លាក់

en: Acronym
km: អក្សរ​កាត់
