OBiBa Mica (7.x-31.3) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: website
hr: web stranica

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Desc
hr: Silazno

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: N
hr: S

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Translations
hr: Prijevodi

en: by
hr: od

en: Variables
hr: Varijable

en: Hide
hr: Sakrij

en: Acronym
hr: Akronim

en: Asc
hr: Uzlazno
