OBiBa Mica (7.x-32.0-beta1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: website
ka: ვებ გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Show
ka: ჩვენება

en: by
ka: ავტორი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Hide
ka: დამალვა
