OBiBa Mica (7.x-34.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Search settings
ug: ئىزدەشنى تەڭشەش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Acronym
ug: باش ھەرپلەرنىڭ قىسقارتىلمىسى
