OBiBa Mica (7.x-34.2) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Search settings
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Desc
el: Φθί

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: N
el: Β

en: Last
el: Τελευταίο

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: First
el: Πρώτο

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: by
el: από

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Analysis
el: Ανάλυση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Acronym
el: Ακρώνυμο

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Asc
el: Αύξ
