OBiBa Mica (7.x-34.2) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Acronym
jv: Singkatan

en: Asc
jv: Urut Maju
