OBiBa Mica (7.x-34.8) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: php
nn: PHP

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: by
nn: av

en: Acronym
nn: Akronym
