OBiBa Mica (7.x-34.8) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Search settings
pa: ਖੋਜ ਸੈਟਿੰਗ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
