OBiBa Mica (7.x-34.8) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Search settings
sq: Rregullimet e kërkimit

en: Show
sq: Shfaq

en: by
sq: nga

en: Acronym
sq: Akronim
