OBiBa Mica (7.x-34.8) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்
