OBiBa Mica (7.x-35.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: Hide
se: Čiega
