OBiBa Mica (7.x-35.2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: website
af: webwerf

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: Show
af: Vertoon

en: Translations
af: Vertalings

en: by
af: deur
