OBiBa Mica (7.x-35.2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán
