OBiBa Mica (7.x-36.2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: php
my: PHP  ပရိုဂရမ် ဘာသာစကား

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Show
my: ပြပါ

en: First
my: ပထမ

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: ,
my: .

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Acronym
my: အတိုကောက်
