OBiBa Mica (7.x-36.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
