OBiBa Mica (7.x-36.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: by
kk: кұрылған

en: Acronym
kk: Акроним

en: Registration
kk: Тіркелу
