OBiBa Mica (7.x-39.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Variable
ps: بدلیده

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Search settings
ps: امستنې پلټون

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Show
ps: ښوول

en: Missing
ps: ورك

en: Hide
ps: پټول
