OBiBa Mica (7.x-39.1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Search settings
bn: অনুসন্ধান সেটিংস

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও
